Nowy Pilczyn - sala weselna

- miejsce - Nowy Pilczyn k/Garwolina

,,Jako, że Garwolin i jego okolice są mi wyjątkowo bliskie - to miejsce legenda :)! Baaardzo popularne, Bardzo ładne, estetyczne, eleganckie. Właściciele bardzo starają się, by trzymać cały czas wysoki poziom i wytyczać standardy. Duża sala, której niestraszne i 250 gości :)"


Moderno - sala bankietowa

- miejsce - Górzno k/Garwolina

,,To sala stosunkowo nowa, elegancka, bardzo ładna, przestrzenna. To druga sala właścicieli Nowego Pilczyna, więc to już wystarczy za rekomendację :)"


Hotel Sulbin

- miejsce - Sulbiny k/Garwolina

www.facebook.com/hotelsulbin/

,,Miejsce eleganckie i wystawne, który chyba każdy w Garwolinie zna!! Bardzo dobre jedzenie, obsługa i wystrój ! Niespotykaną atrakcją wśród sal weselnych jest ich ogród pełen fajnych i mega inspirujących atrakcji, ktore bardzo uatrakcyjniają wypoczynek i zdjęcia pamiątkowe :) Sala na ok 150-200 gości. POLECAM"


Folwark u Różyca

- miejsce - Białobrzegi k/Zalewu Zegrzyńskiego

,,Niezwykłe miejsce !! To wyjątkowa sala w iście staropolskim stylu !! Piękne wnętrza, niezwykły widok na Zalew Zegrzyński z dużego tarasu, klimatyczna sala na dla ceremonii cywilnych. Dodatkowo wiele atrakcji jak np wicie wianków przez tamtejsze urocze Panie :) ...  Jeśli szukacie sali do ok 100-150 osób, to musicie sprawdzić to miejsce !!"


Osada Młyńska

- miejsce - Oryszew k/Warszawy

,,Jeśli szukacie pięknego wnętrza w rustykalnym, wiejskim klimacie, to musicie koniecznie rozważyć to miejsce!!! Piękna stodoła, parkiet na zewnątrz!! Cudnie!! Ja jestem zauroczony!!"


Dworek na Wodoktach / Rybaczówka

- miejsce - Otwock Wielki k/Warszawy

,,Dwie a właściwie trzy piękne sale. Wyjątkowy i bardzo urokliwy kompleks bardzo ciekawych sal weselnych leżący niedaleko Otwocka k/Warszawy. Koniecznie zobaczcie - efektowne dla gości, niestandardowe, atrakcyjne dla oka i do zdjęć... fajne sale...a między nimi malutkie oczka wodne !!"


Zagroda Ojrzanów

- miejsce - Ojrzanów /Warszawy

,,Nie jest to typowo weselne miejsce... to kompleks bardzo klimatycznych budynków i miejsce, gdzie można przyjechać na kilka godzin lub weekend i odpocząć...

Ale... jeśli już organizowane są tam przyjecia weselne... nie są one standardowe - rystykalne, wyjątkowe, na świeżym powietrzu przy niezwykle klimatycznych starych ławach, przy podobnie zrobionej scenie... to rozwiązanie pewnie nie dla wszystkich... i nie bardzo pasujące do naszych tradycyjnych sposobów wyprawiania wesela... ale nie mogłem tego miejsca tu nie uwzględnić...:D "


Sala weselna Gala

- miejsce - Sobiekursk k/Otwocka

,,Pierwszy raz byłem na tej sali na początku mojej drogi fotograficznej :) ... Jakiś czas temu (po ok 6 latach) ponownie przyszło mi odwiedzić to miejsce w celach reportażowych :) - OOOOOgromna rewolucja w wystroju !! śliczna, elegancka, niezbyt duża ( chyba na ok 100-150 gości...sam nie wiem) POLECAM !!!"


Górki Zielone

- miejsce - Dębe Wielkie

http://gorki.pl/

,,Kolejne fajne miejsce :D Jedno z bardziej coekawych jeśli chodzi o budowę, wygląd sali i wystroju... odwiedźcie ich stronę www lub wygooglujcie :) (tam kilka moich zdjęć) Ciche miejsce, w pięknych zielonych okolicach. Piękna drewniana konstrukcja z kominkiem, który robi klimat wieczorem. POLECAM''


może mnie uznacie za wariata... ale uwielbiam klimat takich tradycyjnych, klimatycznych ,,remiz,, :D a więc - 

- Sala Tango - Górzno k/Garwolina

- OSP w Melanowie k/Łaskarzewa


 

tel. (+48) 696 003 125  | Fotograf Ślubny | Fotograf Ślubny Warszawa | Fotograf Ślubny Garwolin | Fotograf Ślubny Otwock | Fotograf Ślubny Piaseczno | Fotograf Ślubny Mińsk Mazowiecki | Fotograf Ślubny Pruszków | Fotograf Ślubny Grodzisk Mazowiecki |Fotograf Ślubny Warszawa | Fotografia Ślubna Warszawa | Fotografia Ślubna Mazowieckie | cała Polska Wszystkie prawa zastrzeżone | Copyrights © 2019